• Home
  • Information
  • News & Announcements

News & Announcements

Thursday, 15 March 2018, 20:03
Αγαπητοί συμπολίτες, Σε μια εποχή που ονομάζεται «ηλεκτρονική», αφουγκραζόμενοι τις σύγχρονες απαιτήσεις, προχωρήσαμε στην ανανέωση της ιστοσελίδας του Δήμου Γερίου από την εταιρεία Technomart Engineering & Project Consultants Ltd. Η νέα ιστοσελίδα, προκειμένου να δημιουργήσουμε ένα ασφαλές διαδικτυακό «παράθυρο»,  ένα  σύγχρονο δίαυλο επικοινωνίας με τους πολίτες, με στόχο την αποτελεσματικότερη και ταχύτερη εξυπηρέτηση  τους, στο πλαίσιο της συνεχούς επικοινωνίας και αλληλεπίδρασης. Η αξιοποίηση και η καινοτόμος χρήση των Τεχνολογιών της Πληροφορίας και της Επικοινωνίας, μπορεί να δράσει καταλυτικά στη μείωση της γραφειοκρατίας και στην αποτελεσματική διαχείριση και αντιμετώπιση των προβλημάτων της πόλης μας, ενώ παράλληλα μπορεί να αποτελέσει ένα στρατηγικό εργαλείο…

Monday, 18 December 2017, 05:06

Wednesday, 15 November 2017, 08:37

Tuesday, 24 October 2017, 03:36

Wednesday, 16 August 2017, 05:28

Friday, 28 July 2017, 09:43

Tuesday, 13 June 2017, 06:21

Thursday, 18 May 2017, 08:35

Friday, 05 May 2017, 09:09

Thursday, 06 April 2017, 04:59

Thursday, 23 March 2017, 04:05

Tuesday, 21 March 2017, 06:01

Friday, 17 March 2017, 10:49

Monday, 06 March 2017, 06:22

Monday, 20 February 2017, 05:24

Thursday, 16 February 2017, 08:52

Wednesday, 15 February 2017, 03:25

Thursday, 09 February 2017, 08:54

Thursday, 09 February 2017, 03:58

Monday, 30 January 2017, 03:25

Powered by Technomart